Чим крем-мед відрізняється від меду?

Чим крем-мед відрізняється від меду?

Технологію виробництва кремоподібного меду винайшов канадський професор Елтон Дайс ще 1928 року. Незважаючи на досить значну тривалість існування способу приготування, помітна популярність стала приходити до цього продукту тільки в останні 20 років. Він став улюбленим десертом дорослих та малюків. Ті ж, хто жодного разу не пробували крем-мед, бажають дізнатися, чим він відрізняється від класичного переробленого бджолами нектару.

Суть крем-меду та нюанси його отримання

Крем-мед є збитий за особливим методом стандартний мед. Рідкий продукт, що не встиг кристалізуватися, розмішують певний період часу, щоб вийшла схожа на крем біла маса з ніжною текстурою.

Під час приготування мед збагачується киснем. Об'єм вмісту ємності збільшується. Апіпродукт не втрачає корисних властивостей. Всередину не додаються емульгатори або загусники.

Переваги крем-меду

Багато хто погодиться, що звичний мед недостатньо практичний. Він занадто рідкий, швидко розтікається, і потрібно мати достатню спритність, щоб не забруднити їм стіл. Згодом продукт твердне. Колишню тягучість йому повертають нагріванням, забуваючи, що перевищення позначки 40 градусів позбавляє мед корисних для організму властивостей.

Враховуючи ці особливості використання, багато любителів бджолиного продукту віддають перевагу крем-меду за його численні переваги:

  • Стійка консистенція. Мед, доведений до стану крему, не стікає з ложки чи бутерброду. За цю особливість автори домашніх кондитерських виробів полюбили крем-мед як альтернативу заварному крему для тортів та тістечок.

  • Збереження кремовості протягом року. За цей період продукт точно не загусне і не кристалізується. Але навряд чи комусь вдавалося так довго відкладати вживання.

  • Прекрасна сполучність при змішуванні з іншими компонентами. Вам легко вдасться досягти однорідності маси.

  • Унікальні характеристики. Мед такого формату тане в роті та дарує ніжні відчуття.

Крем-мед має ті ж смакові якості і користь, що і звичний апіпродукт, але набагато практичніше у застосуванні. Можна урізноманітнити раціон, змішавши кремоподібний мед з ягодами або фруктами, або купити готовий мікс з улюбленим смаком. Крем-мед може стати улюбленими дитячими ласощами, а батьки можуть бути впевнені в його натуральності та користі.

64

0

0

Залишіть свій коментар

Максим С

єБджоли

Інші статті
subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023