Що таке забрус і що його користь?

Що таке забрус і що його користь?

Не кожному любителю меду відомо, що є забрусом. Це своєрідні кришечки. Ними бджоли запечатують стільники, наповнені медом. Завдяки цим плівочкам, які мають антисептичні властивості, мед довго зберігається свіжим. Для збору продукту поверхня стільник обрізається. Це корисний продукт, придатний для вживання і вражаючий перелік корисних можливостей.

Що входить до складу забрусу?

Забрус є цілим міксом цінних апіпродуктів: мед, прополіс, віск, пилок, перга. Кожен із них наділений особливими властивостями, сприяє оздоровленню та зміцненню організму людини. Слинні залози бджіл виділяють унікальну речовину, щоб закрити стільники. У ході ретельних досліджень фахівці виявили в ньому безліч різних складових:

  • Білок.

  • Органічні кислоти.

  • Летючі речовини.

  • Жироподібні компоненти.

  • Антиоксиданти.

  • Вітаміни груп А, Е, Ст.

  • Вуглеводень, що відноситься до групи каротиноїдів.

  • Аскорбінова кислота.

  • Цукор.

До складу входять багато тих макро, а також мікроелементів, яких потребує людський організм.

Чим корисний забрус?

Варто врахувати, що забрус – натуральний антибіотик, який пригнічує різні патогенні мікроорганізми. Їм користуються для запобігання вірусним недугам, а також застосовують у ході їх лікування. Забрус сприяє швидкому відновленню після інфекції, що розвинулася у горлі та дихальних шляхах. Цей апіпродукт прискорює одужання після запальних процесів.

Також забрус позитивно впливає кровообіг, нормалізує обмінні процеси, спрацьовує як стимулятор захисної функції організму. Вживання бджолиного продукту приводить до норми органи травлення шляхом сприятливого впливу на мікрофлору та роботу кишечника. Враховуючи таку ефективність, використовувати апіпродукт варто людям, які страждають від коліту, гастриту та розладу травлення.

Допомагає забрус і за недуг ротової порожнини. Якщо є біль у горлі або зубний біль, цьому продукту під силу зняти його. Насолоджуючись цією солодкою масою, ви проводите дезінфекцію порожнини рота, а він позитивно впливає на стан ясен і також сприяє загоєнню при стоматиті. Якщо вживання меду та інших продуктів бджільництва варто скористатися можливістю оздоровити організм за допомогою забрусу.

151

0

0

Залишіть свій коментар

Максим С

єБджоли

Інші статті
subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023