Перга: енергія від природи, яку можна пожинати

Перга: енергія від природи, яку можна пожинати

У світі природних продуктів бджіл,пергаз точністю віднесена до найцінніших. Цей натуральний компонент має потужну енергетичну цінність та багатий склад, з безліччю корисних властивостей для здоров'я. Часто її називають «хлібом бджіл» — і це зовсім не випадково, адже вона забезпечує бджолину сім'ю білком, вуглеводами та жиром. Пропонуємо дізнатися більше про потужну силу та її вплив на здоров'я людини.

Що таке перга та як відбувається процес виробництва

Це один з багатьох корисних продуктів, який виробляють бджоли. Вона містить велику кількість біологічно активних речовин, таких як вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, ферменти та інші.

Виробляється вона бджолами з пилку квітів. Вони збирають його на задніх ногах та відносять до вулика, де він змішується з медом та ферментами бджолиного шлункового соку. Після цього він викладається в комірки вулика та здійснюється процес ферментації, під час якого перетворюється на пергу.

Рекомендації щодо застосування

Історія вживання перги сягає тисячоліть, але тільки зараз ми починаємо розуміти всю її потужність та значення для нашого організму.Природність та натуральність продукту не викликає сумнівів, проте варто знати, як правильно його вживати, щоб отримати максимальну користь.

Основне правило полягає в тому, що її необхідно додавати до їжі, а не жувати окремо, оскільки твердість може пошкодити зуби. Також варто враховувати, що перга має сильний аромат та смак, тому додавати її до їжі потрібно з урахуванням цього фактору. Рекомендована доза на день:

  • для дорослих — 1-2 чайні ложки;

  • для дітей — 1 чайна ложка.

Протипоказання, які варті уваги

Перш за все, перед вживанням перги рекомендується проконсультуватися з лікарем, особливо якщо є хронічні захворювання або ви приймаєте медичні препарати.

  1. Як і з будь-яким іншим продуктом, перга може викликати реакцію. Якщо ви маєте історію алергій на продукти бджільництва, слід утриматися від вживання.

  2. Наразі недостатньо даних щодо безпеки вживання під час вагітності та годування грудьми. Тому, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  3. Перга може знижувати рівень цукру в крові. Людям з інсулінозалежним діабетом слід бути особливо обережними.

  4. Якщо ви приймаєте будь-які медичні препарати, зокрема для підтримки імунної системи, можлива взаємодія.

  5. Діти до 2 років не мають змогу їсти її без консультації з лікарем, а старші — можуть, але в обмеженій кількості та з обережністю.

Будьте здорові!

104

0

0

Залишіть свій коментар
Максим

Максим

єБджоли, бджоляр, 50+ бджолосімей

Інші статті
subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024