єБджолі — продаємо та купуємо мед вигідно

Мед - це не просто насолода, а корисний вітамінний продукт, створений найкращими комахами на землі - бджолами. Вони старанно відбирають кожну квітку, щоб зібрати найкращий нектар, з якого виходить найсмачніший десерт.

Якщо ви хочете продати мед, але не знаєте, як знайти покупців – пропонуємо розмістити оголошення на нашому маркетплейсі «ЄБджолі» та реалізувати продукцію на максимально вигідних умовах.

Ви покупець і шукаєте натуральний мед, який доставлять прямо з пасіки до столу? У нас ви знайдете масу варіантів найрізноманітніших сортів цих корисних ласощів а також косметики, свічок та інших виробів бджільництва.

А може, ви плануєте власне медове виробництво? Тоді вам допоможуть розділи з одягом, обладнанням, вощиною, тарою та іншим потрібним у бджільництві інвентарем.

Тут легко купити продати мед, знайти все для облаштування пасіки з нуля. Кожне оголошення ретельно модерується, тому у нас розміщено лише перевірені товари надійних продавців.

Як продати мед оптом та в роздріб

Щоб реалізувати продукцію самостійно, доведеться докласти багато сил і часу. Потрібно займатися пошуком клієнтів, кожному покупцю надавати детальну інформацію про товар та його переваги. Ми пропонуємо більш простий та швидкий спосіб – продати мед на маркетплейсі.

Платформа спеціалізується на продуктах бджільництва, поєднуючи людей за інтересами. Тому наші відвідувачі — це люди, які вважають мед найкращими ласощами та цінують його якості.

Принцип роботи маркетплейсу дуже простий:

 1. Ви реєструєтесь на сайті.

 2. Вибираєте профіль покупця чи продавця.

 3. Верифікуєте дані.

 4. Вносите оголошення, щоб купити або продати мед.

Оголошення проходить модерацію, після чого публікується на платформі у відповідному розділі. Таким чином, ви зможете легко продати мед у Харків, Київ, Полтаву, Одесу, Житомир, Вінницю та інші міста України.

Як підвищити ефективність пропозиції

Щоб максимально вигідно купити або продати мед, рекомендуємо заповнювати графи заявки якомога детальніше. Точна інформація та підтверджуючі документи підвищують довіру. Для цього варто додати:

 • реальне фото товару;

 • паспорт пасіки;

 • умови та способи оплати/доставки;

 • особливості продукції

Обов'язково верифікуйтеся на сайті, заповнивши всі поля анкети. Детальна інформація про вас і ваше виробництво дозволить виділитися та обійти конкурентів.

Наприклад, якщо ви хочете продам мед акації оптом чи продам гречаний мед, то вкажіть мінімальний обсяг партії, умови для великих закупівель, можливі знижки, якщо такі передбачені.

Чому саме «єБджолі»?

Місія нашого маркетплейсу - об'єднувати покупців і продавців, надаючи великий вибір пропозицій для найбільш вигідної співпраці. У нас ви можете продати мед оптом у всіх містах України: Харків, Київ, Полтава, Одеса, Житомир, Вінниця, Тернопіль, Львів, Хмельницький та інші регіони країни.

Ефективність роботи нашої платформи оцінили сотні задоволених клієнтів, які відзначають такі переваги:

 • швидка та проста реєстрація;

 • надійні продавці та відповідальні покупці;

 • можна продати мед оптом та в роздріб;

 • зручна структура сайту за розділами;

 • попередня перевірка оголошень нашими модераторами.

Кожен зареєстрований користувач отримує особистий кабінет, в якому легко відстежувати історію заявок, переглянуті та обрані товари, створювати оголошення продам мед. Продати мед на «єБджолі» — це максимально ефективний спосіб популяризації та реалізації власної продукції, яка принесе користь та задоволення людям.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023