Купити маточне молоко

Народження нових бджіл та їх подальше годування протягом трьох діб має здійснюватись з використанням особливого прикорму. Мова йде про необхідність купити маточне молочко, яке відрізняється великою кількістю необхідних мікроелементів та хімічних сполук. Речовини, що наявні в складі, забезпечують розвиток та життєдіяльність бджоли на ранньому етапі. Перш ніж придбати якісне бджолине маточне молочко на натуральній основі, рекомендовано звернути увагу на його особливості та переваги.

Характеристики та переваги маточного молочка

Слід розуміти, що маточне молоко необхідне для прискорення розвитку личинок бджіл. Продукт зазвичай отримується від дорослої матки у період – наприкінці весни та всередині літа. Продукт являє собою пасту відповідної гущини, яка може використовуватись виключно в очищеному вигляді. Варто також звернути увагу на те, що маточне молочко бджіл не вважається досить стабільним продуктом. Воно може змінювати колір та технічні властивості вже протягом нетривалого часу. Саме тому потрібно забезпечити необхідні умови для транспортування та зберігання. Перш ніж купити маточне молочко , рекомендовано уточнити й інші особливості:

  • За умови наявності герметичного пакування та відповідності до температурних режимів, зберігання чистого продукту можливе до одного тижня.

  • бджолине маточне молочко може застосовуватись людиною в лікувальних цілях. Продукт покращує травлення, обмін речовин, а також якість кров'яних тілець.

  • Застосування маточного молочка у невеликих кількостях покращує стан м'яких тканин, що особливо важливо для людини під час відновлення.

Як вигідно замовити бджолине молочко з доставкою в Україні

Маточне молочко, ціна якого є доступною для кожного замовника, пропонується купити в інтернет маркетплейсі єБджоли. Компанія пропонує виключно якісні та екологічно безпечні товари без прихованих платежів та передоплат.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024