Купити липовий мед

В якості додаткового лікувального засобу або харчової добавки рекомендується використовувати липовий мед. Вживання даного продукту на органічній основі значно покращує самопочуття, при цьому гарантує профілактику від багатьох хвороб. Зазвичай липовий продукт відрізняється смаком та має янтарний колір з відповідною консистенцією. Найбільш характерний показник – це густота та насичений солодкий аромат, який важко порівняти з іншими компонентами. Купити натуральний мед липовий пропонується з доставкою та інших містах України за низькими цінами.

Особливості та переваги натурального липового меду

Одним з найбільш цінних сортів є липа мед. Його виробництво здійснюють бджоли з нектару квітів цариці та липи, що гарантує відповідну якість та екологічні властивості. Аромат продукту відрізняється яскравістю. Склад глюкози – менше 40 %, при цьому показники можуть відрізнятись в залежності від місцевості. Високоякісний мед з липи має велику кількість переваг, серед яких варто виділити наступні пункти:

  • Після відкачування меду процес кристалізації відбувається пізніше. Достатньо близько 3 місяців для затвердіння продукту, при цьому показник може змінюватись в залежності від умов зберігання.

  • Мед має дуже приємний смак та невелику гостроту. Продукт найактивніше додають до чаю чи вживають в чистому вигляді зранку, що позитивно впливає на самопочуття людини.

  • Антибактеріальні властивості липового компонента є необхідними перевагами для профілактики інфекцій та сезонних хвороб. Достатньо вживати продукт кожного дня для отримання бажаного ефекту.

Замовлення липового меду з доставкою в інтернет маркетплейсі єБджоли

На цьому головні властивості липового меду не закінчуються, тому перед придбанням варто отримати додаткову консультацію спеціаліста. Інтернет маркетплейс пропонує зробити попереднє замовлення органічного товару на сайті з доставкою по всій території України. Якісний липовий мед, ціна якого знижена для постійних покупців, повністю відповідає параметрам екологічної безпеки.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024