Купити відра для меду

Відра для меду мають деякі особливості та відрізняються від звичайних ємностей конструкцією та наявністю додаткових компонентів. Основним матеріалом виробництва є пластик харчового типу, який відрізняється екологічністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Головна технічна особливість полягає у наявності зливного крану та металевих ручок, що дозволяють швидко та безпечно транспортувати конструкцію в польових умовах.

Відра для меду з кришою та краном – головні переваги

Вибираючи пластикові відра для меду, потрібно розібратись в їх функціональних характеристиках та перевагах. Дана конструкція є незмінною на пасіці, оскільки дозволяє переливати продукт з відра до будь-якого іншого резервуару без втрат. Облаштований кран на поверхні виробу значно спрощує завдання, а також гарантує герметичність незалежно від зовнішніх умов. Такий компонент варто використовувати під час активного продажу меду – достатньо лише піднести банку чи інший вид тари, натиснути на кнопку або повернути кран (в залежності від конструкцій).

Як вибрати відро для меду з доставкою по Україні

Надійні відра на мед розробляються з додаванням металевих кілець, які гарантуються високий рівень герметизації. Також перш ніж купити устаткування для пасіки з доставкою та інші населені пункти України, слід врахувати наступні моменти:

  • Наявність спеціального кріплення та додаткового обладнання.

  • Розмір крану не має перевищувати габаритів мінімальної тари для зберігання меду.

  • Відра можуть мати кришку, яка виготовлена з пластику та додаванням заліза.

Підібрати якісні відра під мед дуже просто, звертаючись до інтернет маркетплейсу єБджоли. На сайті наявний великий асортимент товарів для ведення бджільництва, що поповнюється на регулярній основі.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023