Купити рамконоси і роївні

Для того щоб ефективно спростити роботу з пасікою потрібно використовувати лише якісне устаткування та інструменти. В категоріях інтернет маркетплейсу єБджоли наявна ловушка для бджіл, яка дозволяє забезпечити надійне транспортування бджіл разом з медом. Подібний інвентар може використовуватись як на професійних, так і аматорських пасіках, що встановлюються в польових умовах. Перш ніж купити рамконіс з доставкою або інші населені пункти України, необхідно розглянути особливості цих пристроїв.

Навіщо потрібні роївні та рамконоси на пасіці

Роївня використовується з метою дбайливого перенесення бджіл. Зазвичай вона необхідна в той період, коли є потреба у відкачуванні меду. Зазвичай всередині конструкції може розміститись 5 або більше рамок, що дозволяє значно спростити процес роботи. Як правило, роєловки розробляються з використанням стійких та екологічних матеріалів, що не мають негативного впливу на життєдіяльність бджіл. Рамконоси розробляються з використанням металевого корпусу, який гарантує довготривалість експлуатації.

Вибрати рамконіс і роївні можна з доставкою онлайн

Якщо є потреба у покупці роївні, слід звернути увагу на декілька професійних рекомендацій під час підбору:

  • Тип ємності та матеріал виробництва для тимчасових утримань. Зазвичай використовуються стійкі компоненти, які нейтральні до харчових продуктів.

  • Наявність полімеру з кришкою для забезпечення максимального рівня герметичності.

  • Універсальність. Можна придбати пристрої окремо, або замовити ящик, що буде виконувати необхідні функції одночасно.

Купити рамконос (роївня) можна недорого, звертаючись до маркетплейсу єБджоли. На сайті представлений великий асортимент обладнання та устаткування для бджіл, що завжди поповнюється постачальниками. Якщо є потреба – представники сервісу нададуть консультацію з приводу обслуговування та купівлі важливих товарів.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024