Купити прильотні дошки

Під час великих вітрів або в період активного збору меду власнику пасіки варто купити прильотні дошки. Пристрої використовуються з метою полегшення прильоту для бджіл з подальшої посадкою для комфортної життєдіяльності. Якщо такого інструменту немає, нагружені пилком комахи можуть збитись з курсу, впасти та в подальшому не мати можливості знову летіти. Таким чином, без прильотних дощок обійтись майже неможливо, якщо для бджоляра важлива правильна організація.

Характеристики та різновиди прильотних дощечок

Прилітні дошки зазвичай розробляються з використанням екологічно безпечної деревини. При цьому можуть бути й інші синтетичні матеріали, що відрізняються легкою вагою та не потребують додаткових інструментів для встановлення. Дошки можуть бути як верхніми, так і нижніми – це залежить від способу встановлення, форми та інших параметрів. Роль прилітної дошки також полягає в тому, що на ній постійно є бджоли, які контролюють, щоб “чужаки” не потрапили до вулику.

Покупка прилітної дошки онлайн: в чому головні переваги

Високоякісна дошка прильотна має велику кількість переваг: стійкість, надійність та довготривалість використання. Купуючи даний аксесуар в рамках маркетплейсу єБджоли, існує можливість оформити доставку та інші населені пункти України. Перш ніж недорого замовити товар, слід розглянути переваги, які отримує покупець:

  • Найбільш якісне співвідношення цінової політики та надійності.

  • Великий асортимент обладнання та устаткування для організації пасіки.

  • Можливість отримати онлайн допомогу під час вибору необхідних компонентів.

Прильотна дошка вулика перед відправкою замовнику проходить детальний огляд на наявність дефектів. Тільки за умови повної відповідності до високої якості товар реалізується замовнику кур’єрськими службами.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024