Купити відстійник для меду

Відстійник для меду – незмінна річ, яка повинна бути у кожного власника пасіки. Пристрій дозволяє зробити мед не просто якісним, а й екологічно безпечним та по-справжньому смачним. Завдяки відстійнику вдається покращити склад та очистити сировину від шкідливих речовин. Обробка здійснюється механічним способом, що дозволяє виключити необхідність ручної праці. Купити пристрій для відстоювання меду недорого з доставкою та по всій території України пропонується на маркетплейсі єБджоли. 

Чому важливо придбати відстійник для меду 

Справа в тому, що після відкачування сировини в складі присутня велика кількість сумішей, що можуть мати негативний вплив для здоров’я людини. Звичайно, наявні як природні, так і інші суміші, тому слід розрізняти їх для правильного очищення. Якісні та перевірені відстійники для меду дозволяють забезпечувати ефективність очищення від наступних шкідливих речовин та факторів: 

  • Мертвих бджіл та їх залишків. 

  • Залишки сот, що можуть погано впливати на склад меду. 

  • Сміття різного виду, що обов'язково має місце після відкачування. 

Підбір та замовлення відстійників в режимі онлайн 

Кожен власник пасіки має можливість вигідно купити баки відстійники для меду за доступною ціною. В першу чергу слід звернути увагу на матеріал їх виробництва, зокрема – нержавіючу сталь. Також рекомендовані пристрої з алюмінію та аналогічних компонентів, що будуть виконувати функції очищення довгий період часу. 

Найпростіші компоненти відстійників створені з одною сіткою, однак в продажі існують більш модифіковані варіанти. Вибір на користь конкретного пристрою залежить від об'єму пасіки, а також завдань, які потрібно виконати під час очищення. Якщо буде необхідність, представники маркетплейсу єБджоли допоможуть купити якісний відстійник без передплат. з доставкою.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024