Купити ізолятор для матки

Ізолятор для матки – це спеціальне обладнання, що дозволяє забезпечити тимчасову ізоляцію матки від робочих бджіл. Даний пристрій необхідний для того, щоб сімї могли звикнути до “королеви”, на що потрібен деякий час. Перш ніж купити ізолятори для матки недорого з доставкою та інші населені пункти України, варто розглянути їх параметри, різновиди та способи використання.

Що потрібно знати перед покупкою ізолятору в онлайн магазині

Звикання робочих бджіл до однієї матки може тривати протягом трьох діб і більше, тому рекомендується заздалегідь підготувати ізолятор для бджолиної матки для такого часу. При цьому період може бути збільшено за рахунок зовнішніх обставин. Конструкція має бути створена з використанням рамки, що дозволить працювати матці в залежності від часу перебування. Окрім того, ізолятор можна використовувати з метою тимчасового переміщення або розділення маток, коли це необхідно для ведення пасіки.

Переваги та особливості ізоляторів для маток

Кожен ізолятор для матки рамковий має велику кількість переваг, на які варто звернути увагу:

  • Великий вибір типів ізоляторів. Відрізняються в плані розмірів, габаритів, форм, а також кількості рамок, що розміщуються всередині.

  • Матеріали виробництва. Інвентар має бути розроблено виключно з використанням екологічно безпечних компонентів.

  • Легкість експлуатації та необхідні умови для життєдіяльності маток. Наявна можливість використовувати конструкцію в будь-яку пору року.

Для того щоб купити ізолятор для бджоломатки недорого – достатньо вибрати конструкцію в залежності від поставлених завдань. Пропонується детально вивчити питання з ведення бджолярства, перш ніж зробити замовлення на сайті. Якщо буде потреба – представники єБджоли проведуть додаткову консультацію з приводу вибору ізоляторів.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024