Купити бджоловидаляч в

Збір меду – найцікавіша, однак найскладніша пора для кожного пасічника. Одним із найперших завдань, які потрібно виконати, є видалення бджіл з рамки. Ручне відсіювання може викликати агресію комах, тому професійні бджолярі використовують бджоловидаляч. Дані інструменти дозволяють гарантувати безпеку під час збору, а також значно зекономити час. Перш ніж купити інвентар для видалення з доставкою та інші населені пункти України, рекомендовано розглянути його різновиди та параметри.

Види та особливості видалячів бджіл

В залежності від конструктивних особливостей бджоловидалячі бувають наступних різновидів:

  • Інвентар Портера. Відрізняється наявністю лепестків та мають прямокутну форму. Зазвичай виріб розробляється з використанням екологічно безпечного пластику та металу.

  • Цілісні або універсальні. Наявні найбільш затребувані інструменти при видаленні бджіл з рамок. Особливістю є абсолютна відсутність подвижних компонентів, що значно спрощує завдання.

  • Квебек. Розроблений у вигляді діафрагми з розділювальними компонентами. Зовні нагадує лабіринт, який всередині має один отвір для видалення. В результаті робота спрощується в декілька разів.

Як вигідно та швидко придбати видаляч бджіл

Якщо існує необхідність купити видалячі бджіл з доставкою – слід звернутись до інтернет маркетплейсу єБджоли. На сайті представлений великий вибір категорій та товарів від постачальників, що гарантують бездоганну якість та ефективність кожного товару. За необхідності представники сервісу допоможуть правильно вибрати видаляч для бджіл за розумною ціною. Для отримання детальної консультації достатньо залишити контактні дані покупця на сайті. Кожен інтвентар для бджолярства проходить ретельну перевірку, аби гарантувати відповідну якість та надійність.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024