Купити пергу

Лише невелика кількість людей знає про позитивні властивості перги, яка є незамінним продуктом бджільництва. В складі перги наявна велика кількість мікроелементів, які необхідні для повноцінної життєдіяльності організму. Пилок або обніжжя збирається комахами, які з цією метою зазвичай використовують цвіт. Одразу після збору матеріал вміщують до стільників та проводять подальшу обробку. Якісна бджолина перга – це ефективне рішення проти хвороб, а також непоганий природний профілактичний засіб.

Перга бджолина: корисні властивості та особливості

Якщо купити пергу в чистому вигляді, людина зможе отримати необхідну кількість вітамінів та мікроелементів. Біологічна цінність настільки велика, що продукт активно використовується в медицині з метою лікування захворювань. Оскільки даний продукт відрізняється більшою стерильністю ніж пилок чи аналогічні види бджолиної сировини, його популярність постійно зростає. Перга бджолина має лікувальні властивості:

  • Є природним антибіотичним засобом. Активно використовується під час сезонних та інфекційних хвороб.

  • Відрізняється позитивним впливом на роботу шлунка та кишківника. Покращує травлення та переварювання їжі.

  • Якісна перга з медом дуже смачна, а також абсолютно безпечна для людей, що мають схильність до алергії.

Натуральна перга: ціна та замовлення в інтернет маркетплейсі

Лікування пергою – це найкраще рішення зберегти здоров'я за відсутності побічних ефектів. Загалом продукти бджільництва є досить активними компонентами, які мають позитивний вплив та покращують стан. Купити продукцію з пергою можна онлайн з доставкою та інші міста України. Зробити замовлення пропонується на маркетплейсі єБджоли. Це дозволить значно оптимізувати час та швидко отримати перевірений товар.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024