Купити електронавощувачі

Процес навощування рамок під час ведення пасіки може бути спрощеним, якщо використовувати спеціальне обладнання. З цією метою як досвідчені бджоляри, так і початківці використовують електронавощувач. Пристрій дозволяє значно зекономити час під час навощування, а його використання є легким та комфортним для кожного. Електричний пристрій функціонує завдяки підключенню до електроенергії 220В, тому його зручно використовувати в домашніх умовах. Купити Електронавощувачі в Україні з доставкою та інші населені пункти можна в зручний час, звертаючись до маркетплейсу єБджоли.

Навіщо потрібен електронавощувач та як його правильно обрати

Як було вказано раніше, електронавощувач бджолиних рамок – це незамінне обладнання, що дозволяє значно спростити процес ведення бджільництва. Для навощування достатньо лише пройти наступні кроки: покласти рамку, лист вощини та віконне скло на лекало. Після цього достатньо лише увімкнути пристрій, аби забезпечити швидке навощування незалежно від зовнішніх обставин. При цьому важливо забезпечити правильність натягування проволоки на рамку. Для грамотного підбору слід звернути увагу на наступні пункти:

  • Максимальний діапазон роботи в різних температурах. Пристрій має працювати в будь-яких умовах.

  • Наявність кнопок або інших важелів для керування обладнанням.

  • Корпус, матеріали виготовлення та функціонал.

Особливості замовлення електричного навощування в маркетплейсі

Враховуючи вказані параметри, кожен власник пасіки матиме можливість купити електричний навощувач з доставкою в будь-який населений пункт України. Наявна можливість отримання онлайн консультації з метою спрощення підбору товарів для ведення бджільництва. Достатньо лише вибрати постачальника та звернутись до платформи єБджоли, яка має велику базу та асортимент продукції.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024