Купити шапку бджоляра

Захист шкіри та очей пасічника від агресивних дій бджіл є важливою умовою для безпечного ведення пасіки. Для повноцінної безпеки рекомендована шапка бджоляра, що має особливу структуру та форму, а також призначена для забезпечення надійного захисту в умовах контакту з комахами. Іншими словами даний тип одягу вважається маскою, яка виготовлена з використанням тканини, що провітрюється. Капелюх повністю закриває обличчя людини, при цьому залишає оглядовість на належному рівні.

Особливості та характеристики капелюхів для бджоляра

Тканина, яка використовується під час виробництва капелюхів, відрізняється найвищою щільністю. Це необхідно для гарантії максимального захисту від дій комах. Шапки бджоляра зазвичай оснащені сіткою, яка відрізняється стійкістю від зовнішніх факторів. Подібне екіпірування можна використовувати в будь-який період часу. Ще одна умова під час розробки капелюха – це забезпечення комфортного дихання та життєдіяльності пасічника. Сучасні вироби розробляються з використанням фільтруючих компонентів. Також шапка бджоляра має такі переваги:

  • Легкість та комфорт під час використання. Для цього важливо лише підібрати необхідні розміри.

  • Стійкість до зовнішніх факторів.

  • Щільність матеріалу та екологічна безпека для людини та комах.

Вигідно купити шапку пасічника пропонується онлайн

Капелюх бджолярський пропонується придбати в рамках категорії інтернет маркетплейсу єБджоли. Постачальники та виробники пропонують найбільш доступну цінову політику, а також доставку та інші міста України. Шапка для роботи на пасіці реалізується тільки після ретельної перевірки, що гарантує відповідну якість кожному покупцеві. Отримати більш детальну консультацію з приводу підбору пропонується онлайн, що значно економить час.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024