Купити кормушки стельові

Додаткове годування бджіл на пасіці має здійснюватись два рази протягом року. З цією метою зазвичай використовують кормушки, які можна купити за доступною ціною, звертаючись до маркетплейсу єБджоли. Перш ніж купити устаткування з доставкою та інші н.п. України, рекомендується розглянути найбільш популярний різновид – годівниці стельові. В чому полягають їх переваги, та які особливості – варто визначити в даній категорії.

Переваги та характеристики стельових годівниць

Як правило, стельові годівниці розробляються з екологічно безпечних матеріалів та відрізняються прямокутною структурою. Вони мають закріплюватись на стелю в середині вулика, що дозволяє забезпечити комфортну життєдіяльність для бджіл. В якості корму можна використовувати різні типи сиропів та сумішей, які пропонується вигідно придбати онлайн. Годівниці стельові для бджіл є абсолютно універсальною конструкцією, яка доступна у використанні та не потребує постійного догляду. Крім цього, устаткування має інші переваги:

  • Якісні стельові годівниці для бджіл є безпечними з екологічної точки зору. Матеріалами виробництва можуть бути дерево та пластик.

  • Вміст корму, який можна використати всередині кормушки, складає мінімум 4 кілограми.

  • Конструкція зроблена таким чином, щоб виключити контакт сиропу з бджолами для вдалого годування,

Замовлення стельової годівниці з доставкою

Годівниця стельова реалізується замовнику з доставкою в Україні на вигідних умовах. Обладнання проходить ретельну перевірку, перш ніж буде відправлене пасічникам, тому покупці залишаються задоволені якістю. Надійна годівниця для бджіл стельова від якісного виробника – це необхідний компонент на пасіці, що має функціонувати кожен сезон та відповідати встановленим стандартам.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024