Купити ковпачки для маток

В порівнянні зі звичайними бджолами, матки відрізняються крихкістю та потребують особливого ставлення під час транспортування чи підсадки. З цією метою необхідно використовувати ковпачки для виведення маток, які дозволяють забезпечити тимчасове обмеження їх пересування з метою розвитку. Пристрій дозволяє гарантувати швидку, безпечну та надійну підсадку матки до іншого вулику, що є вкрай важливим процесом для активної життєдіяльності бджолиних сімей.

Особливості та характеристики ковпачків для підсаджування маток

Ковпачок для підсаджування бджолиної матки має особливу конструкцію для безпечного виконання роботи. Він дозволяє забезпечити укриття “королеви” та захистити її від зовнішніх впливів. При цьому ковпачки нерідко використовуються з метою швидкої ідентифікації маток шляхом нанесення мітки за допомогою маркеру. Існує велика кількість різновидів та модифікацій пристроїв, які значно спрощують завдання. Всі без винятку ковпачки для маток відрізняються наступними характеристиками:

  • Мають відповідні розміри та форми, а також розробляються з використанням екологічних матеріалів. Зазвичай це пластик, дерево або залізо.

  • Ковпачок для виведення маток може бути реалізований у повній або частковій комплектації, що залежить від потреб пасічника.

  • Форма та січення. Круглі або прямокутні чи квадратні компоненти мають місце в залежності від об'єму і типу пасіки.

Переваги покупки ковпачка для маток в маркетплейсі

Вигідно купити ковпачок для маток з доставкою та інші міста України стало простіше. Достатньо звернутись до категорії маркетплейсу єБджоли, який співпрацює з надійними та відомими виробниками і постачальниками. Товари можна придбати з гарантією на відповідний термін, що дозволяє розвіяти сумніви покупця з приводу якості.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024