Купити обладнання для бджільництва 

Початківці або досвідчені бджоляри мають знати про необхідні товари для бджільництва. Облаштування місця ведення цієї сільськогосподарської галузі є важливим кроком на етапі початку та подальшого розвитку власної бджолиної ферми. Окрім цього, слід пам'ятати про потребу в наявності певних інструментів та речей, без котрих неможливо обійтись під час активного процесу. В категоріях платформи єБджоли пропонується купити інвентар для бджільництва за доступною ціною. Доставка відбувається та по всій території України. 

Яке саме обладнання для бджільництва необхідне

Для того, аби отримати повноцінну відповідь на питання, необхідно спочатку звернути увагу на сезонність. Так, наприклад, якщо попереду осінь та зима – слід обов'язково придбати певні захисні інструменти від температурних перепадів та атмосферних змін. При цьому існує універсальний інвентар для пасіки, котрий включає в себе наступні товари: 

  • Пасічні стамески, сітки та димар. Також слід обрати спеціальний ніж пасічника та вилку. 

  • Вулики. Їх кількість повинна бути більшою майже на 40% від кількості сімей. Це необхідно для створення резервів. 

  • Скриньки для транспортування рамок. Їх можна виготовити самостійно, але краще замовити нові та якісні компоненти. 

  • Додатковий пасічний інвентар: інкубатори, столи для розпечатування, сушки, медогонки, решітки, віялки та багато іншого. 

Інвентар для пасіки: ціна та покупка на онлайн платформі

Відтепер немає необхідності в тому, щоб самостійно шукати магазини для замовлення окремих інструментів та інвентарю. Представлена можливість вигідно купити інвентар для бджільництва з відповідними знижками. Для замовлення достатньо перейти у відповідну категорію сайта єБджоли, а також вказати деталі оплати товару та доставки. За необхідності представники маркетплейсу допоможуть обрати якісний інвентар пасічника відповідно до індивідуальних вимог покупця.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024