Купити бджол та маток

Організація пасіки потребує значних зусиль, а також використання необхідного устаткування та інвентарю. При цьому дуже важливо купити бджіл та маток, які будуть виконувати надважливу функцію – продукування меду та інших видів корисної речовини. Існує велика кількість вже готових бджолиних формувань (сімей), що не потребує у пасічника багато часу для заселення. Кожна бджолина матка, яку можна придбати , є абсолютно здоровою та пристосованою до життєдіяльності.

Купити бджіл з доставкою: головні особливості

Власник пасіки має можливість купити бджолопакети. Вони являють собою вже готові формування з певною кількістю комах, які будуть виробляти цінний продукт. Перш ніж придбати бджоломатки та використати їх з метою підселення, потрібно знати деякі правила. Заміна маток має проводитись як мінімум один раз протягом року. Це необхідно з метою продовження функціонування пасіки, як активного та повноцінного механізму. Необхідно звернути увагу на види бджіл, які використовуються під час виробництва, перш ніж зробити покупку з доставкою по Україні.

Бджолині матки та бджолопакети – вірне рішення для пасічника

Бджолопакет – це ящик відповідних розмірів, в якому вже наявні бджоли. Конструкція розроблена таким чином, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність комах в умовах транспортування, розвитку та зберігання. Традиційно бджолопакети, ціна яких знижена для покупців інтернет маркетплейсу єБджоли, оснащені кормом, рамками та мають матку, вік якої не перевищує двох років. При цьому є можливість купити матки окремо, якщо у власника пасіки вже є необхідний інвентар та певна кількість бджіл для продукування меду. Пакет бджіл за доступною ціною відрізняється в залежності від типу. Всього виділяють два види:

  • Сотові конструкції. Є найбільш затребуваними серед досвідчених пасічників, оскільки відрізняються повноцінною комплектацією. При цьому покупець має можливість замовити індивідуальну кількість бджолиних маток та бджіл в залежності від поставлених завдань.

  • Безсотові бджолопакети мають лише одну матку та невелику кількість корму з поїлкою. Реалізуються у вигляді ящику, що має дві стінки, на яких розміщуються сітчасті елементи. Даний тип пакету найкращим чином підходить для всіх типів вуликів та гарантує легкість транспортування.

Де краще купити бджіл

Прийнявши рішення купити бджіл в Україні за доступною ціною, рекомендовано звернутись до маркетплейсу єБджоли. На сайті представлена велика кількість пропозицій від виробників та постачальників продукції для ведення бджільництва в різних умовах. Купити бджіл та бджоломаток можливо навіть , а також оформити доставку в інші населені пункти. Перед замовленням можна отримати додаткову онлайн консультацію з приводу покупки комах та обладнання.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024