Купити нуклеусні вулики

Багато досвідчених власників пасіки постійно намагаються збільшити кількість сімей для власних потреб. Для цього нерідко виводять нуклеус – невелику бджолину сімю, яка має на меті знайти та вирощувати матку. Для того, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність, необхідно придбати стандартний нуклеусний вулик. Він відрізняється невеликими розмірами та має особливу структуру, що створює належні умови для розвитку відповідної сім'ї. Перш ніж придбати вулики з доставкою в інтернет маркетплейсі єБджоли, необхідно дізнатись про важливі технічні моменти інвентарю.

Необхідність нуклеусних вуликів та їх особливості

Нуклеусні вулики мають просту конструкцію, що дозволяє за необхідності легко підсаджувати маток. Для заселення достатньо використати невелику кількість бджіл. Вулики можуть розроблятись з використанням 2,3 або чотирьох відділень, що залежить від конкретних необхідностей пасічника. Найбільш економічні та практичні – двомісні конструкції, що створюються з використанням екологічно безпечних компонентів. Зазвичай подібні конструкції використовуються на польових пасіках невеликого типу, тому підходять для початківців або тих бджолярів, що видобувають мед для себе.

Переваги придбання нуклеусного вулику на сайті

Нуклеус пінополістирольний можна придбати недорого з доставкою та по всій території України. Даний матеріал відрізняється стійкістю, надійністю та доступністю з точки зору обслуговування. Крім того, нуклеусні вироби є легкими, їх можна транспортувати легко в польових умовах. Зробивши замовлення на сайті єБджоли, власник пасіки отримує наступні переваги:

  • Лояльна цінова політика.

  • Великий асортимент товарів для бджолярства, що постійно оновлюється.

  • Перевірений інвентар від надійних виробників.

Пропонується також розглянути нуклеус дерев`яний – класичний матеріал, що потребує постійного догляду. Є можливість отримати додаткову консультацію з приводу підбору вуликів в режимі онлайн.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024