Купити насоси для меду 

Спеціалізовані харчові насоси використовуються з метою перекачування меду, що є вкрай важливим завданням для кожного пасічника. Однак необхідно звернути увагу на декілька принципів, перш ніж підібрати такий інструмент для правильного ведення бджолярства. В першу чергу, рекомендується враховувати габарити насосу, максимально робочий тиск та матеріали розробки. Насоси для перекачування меду працюють в різних температурних діапазонах, тому слід також враховувати даний фактор перед замовленням товару на платформі єБджоли. 

Різновиди та особливості насосів для перекачування меду 

Майже кожен бджоляр намагається підібрати вироби за доступною ціною. Це не дивно, оскільки при початку ведення бджільництва та подальшому розвитку потрібно мати велику кількість інвентарю. Таким чином, пропонується розглянути основні види насосів для перекачування меду бюджетного типу: 

  • Імпелерні насоси для меду. Розробляються з використанням нержавіючого матеріалу, а також повністю готові до реалізації. Це найкраще рішення для тих, хто займається продажем меду, або бажає добувати “для себе”. 

  • Мембранні харчові насоси. Відрізняються наявністю пневматичної системи, що значно спрощує процес перекачування. Виріб відрізняється стійкістю до “сухого ходу”. 

  • Гвинтовий насос для перекачування меду. Найбільш оптимальне рішення для роботи з сировиною середнього рівня в’язкості. Може працювати разом з аналогічним обладнанням. 

Замовлення насосів для меду на платформі

Онлайн маркетплейс єБджоли пропонує розглянути можливість придбання насосів для меду за розумною ціною. Доставка товарів здійснюється відповідно до вимог покупця та в найкоротші терміни. Продукція відправляється та інші населені пункти України без додаткових оплат.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023