Купити вальці для вощини

Кожен професійний пасічних знає про необхідність використовувати вальці для вощини. Завдяки такому інструменту з'являється можливість створювати вощину самостійно. Робота може здійснюватись як в домашніх умовах, так і на виїзних пасіках, тому покупка цього пристрою є правильним рішенням. Якісне обладнання дозволяє швидко та ефективно виготовляти матеріал без необхідності використання додаткових інструментів. Купити пристрої для виготовлення вощини з доставкою та інших населених пунктах України пропонується в рамках маркетплейсу єБджоли. 

Необхідність придбання вальців для виготовлення вощини

За допомогою вальців власник пасіки має можливість досить швидко виготовити пластини з сотами для подальшого накопичення меду. Якщо використовувати з цією метою спосіб пресування – доведеться витратити більше часу та ресурсів. Окрім того, власний станок для виготовлення вощини може коштувати набагато дешевше, ніж більш професійне обладнання. Для створення якісного продукту потрібно лише вивчити інструкцію, що займає небагато часу. 

Особливості вальців та склад обладнання 

Оригінальні вальці для виготовлення вощини, ціна котрих в маркетплейсі єБджоли є доступною, складаються з наступних компонентів: 

  • Вали для формування вощини. Складається з полімерного матеріалу для забезпечення кращої експлуатації. 

  • Кріплення для регулювання та шестерні. Необхідні з метою правильного функціонування пристрою. 

  • Зєданная деталей в одну конструкцію та корпус. 

На сайті є можливість вибрати та купити вальці для виготовлення вощини недорого з доставкою. Відправка товарів здійснюється виключно після ретельної перевірки, що дозволяє гарантувати покупцю високу якість. Для отримання додаткових консультацій щодо товарів бджільництва, а також взаємодії з маркетплейсом – достатньо лише залишити контактні дані. Пропонується розглянути також якісний прес для виготовлення вощини, ціна котрого залишається найнижчою на ринку.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024