Купити обладнення для виведення маток

Виведення маток – це процес, який потребує значних зусиль, знань та навичок. Також необхідно використовувати спеціальний інвентар та інструменти для досягнення мети. Кожному пасічнику відомо, що для гарантії продуктивної роботи бджіл необхідно підтримувати заміну маток протягом півроку чи року – в залежності від типу пасіки та обсягу. Саме тому процедура виведення нових “королев” є дуже важливою під час активного ведення бджільництва.

Який інвентар потрібен для виведення маток

Для того щоб забезпечити якісний вивід маток, потрібно придбати нові клітки, мітки, а також інструмент для вилову. На пасіці обов'язково знадобиться спеціальне обладнання, яке призначається для подсадки королев. При цьому мітки, які необхідні для відмічування місць, а також інші компоненти розробляються з використанням екологічних матеріалів. Це одна з найголовніших умов, яку потрібно враховувати під час підбору інвентарю.

Головні переваги обладнання для виведення маток

Перш ніж купити обладнання для матководства з доставкою та інші населені пункти України за доступною ціною, рекомендовано звернути увагу на наступні переваги:

  • Незалежність від зовнішніх обставин. Наявність необхідного інвентарю на пасіці дозволяє власнику швидко виконувати завдання, що пов'язані з виведенням нових маток.

  • Економія ціни та часу. Типові ринки пропонують придбання однієї мати за ціною до 800 гривень і вище, тому набагато дешевше виконувати завдання самостійно з наявністю обладнання на довготривалу перспективу.

  • Якщо у пасічника наявні нуклеуси – процес виведення буде швидким, ефективним та безпечним. Це досить важливо, коли є потреба у терміновості виконання робіт.

На сайті єБджоли представлене все для виведення маток та додатковий інвентар, що необхідний під час ведення бджільництва. Компанія співпрацює з надійними постачальниками та виробниками, що пропонують товари для пасіки з гарантією.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024