Купити заставну дошку

Разом із настанням холодної пори року пасічник має подумати про утеплення вуликів. З цією метою нерідко використовують заставні дошки, що розробляються з використанням екологічно безпечних компонентів. Головною особливістю матеріалу є те, що він здатен повністю захистити домівку бджіл від перепадів температур, а також зберегти необхідний мікроклімат. Купити дошки недорого з доставкою та інші населені пункти України можна онлайн, звертаючись до єБджоли – кращого маркетплейсу товарів для бджолярства.

Матеріали виготовлення та необхідність використання заставних дощок

Заставні дошки для вуликів розробляються з використанням пінопласту, дерева або безпечної синтетики. Дані матеріали вважаються основою, при цьому додатково обробляються за допомогою фольги чи аналогічних матеріалів для забезпечення ефективної ізоляції. Завдяки особливостям матеріалу вдається повністю покрити поверхню вулика: будь-які стики та дефекти виключаються. Окрім цього, доски для захисту внутрішніх стінок мають й інші позитивні сторони:

  • Використання верхнього шару з металу. Це дозволяє забезпечити відображення тепла, а також гарантувати довговічність експлуатації.

  • Відсутність сторонніх запахів. Матеріали є природними та абсолютно безпечними для бджіл і навколишнього середовища.

  • Великий вибір в плані розмірів та форм. Габарити та іншу технічну інформацію варто вибирати в залежності від об'єму пасіки.

Купити заставні дошки з доставкою: де це краще зробити

Якісні дошки заставні для вуликів, що розробляються з безпечних компонентів, можна вигідно придбати з доставкою на сайті. Маркетплейс працює виключно з надійними постачальникам, які пропонують гарантію на відповідний термін. Кожна Заставна дошка проходить ретельний контроль, перш ніж буде реалізована покупцю. єБджоли – це краща та найбільша платформа для бджолярів, які бажають забезпечити пасіку всім необхідним.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024