Купити Шокомед

Суміш натурального меду з іншими інгредієнтами гарантує яскравий та насичений солодкий аромат. Серед дорослих та дітей попитом користується шокомед – продукт бджільництва, до якого додаються какао боби на натуральній основі. Головною особливістю готового продукту є відсутність хімічних компонентів та з'єднань, що можуть мати негативний вплив на здоров'я. Використання шокомеду в харчових цілях дозволяє гарантувати хороше самопочуття та профілактику від сезонних захворювань. 

Про які переваги шокомеду варто знати покупцю 

Прийнявши рішення шокомед купити чи інших населених пунктах України, важливо знайти дійсно органічний продукт. До складу входять речовини та мікроелементи, які необхідні організму для нормальної життєдіяльності. Продукт проходить обробку з метою очищення від домішків, і тільки після цього до складу додаються натуральні какао боби. Така суміш все частіше користується попитом завдяки перевагам:

  • Позитивний вплив на діяльність сердечної системи. Регулярне вживання десерту в невеликих кількостях знижує ризик серйозних захворювань. 

  • Виключно органічний склад. При виробництві не використовуються хімічні речовини та ароматизатори, що знижують енергетичну цінність.

  • Найбільша кількість поживних речовин. В середньому якісний мед містить близько 300 ккал на 100 грамів продукту. 

Як купити якісний шокомед на натуральній основі в Україні

Придбати шоколад з медом можна по доступній ціні, залишаючи заявку на маркетплейсі єБджоли. Компанія співпрацює з надійними виробниками та постачальниками продуктів бджільництва, які мають необхідну сертифікацію та відповідають вимогам екологічної безпеки. Існує можливість отримати додаткову консультацію з приводу характеристик даного товару, а також інших продуктів, що наявні на сайті.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023