Купити маркер для маток

Найбільш доступним та швидким способом для ідентифікації матки серед великої кількості бджіл є використання спеціального інструменту. Мова йде про маркер для маток, який відрізняється лише кольором та відповідає вимогам бджільництва у всьому світі. Для того щоб використати його не потрібно давити чи наносити на “королеву”. Все, що потрібно – це підвести маркер мічення маток до грудки. Інструмент розроблений з використанням особливих чорнил, що не висихають та є стійкими до зовнішніх впливів та вологості.

Навіщо потрібне мічення маток

Зазвичай даний процес необхідний під час роботи з великими пасічними господарствами. З цією метою варто використовувати стійкий та якісний маркер для мічення маток, який дозволяє дуже швидко зробити ідентифікацію. Слід зазначити, що чорнила маркеру є абсолютно безпечними для матки, та не викликають жодних подразнень чи хвороб. Завдяки особливим хімічним сполукам нанесення є стійким та довготривалим, а в більшості випадків мітки залишаються до кінця життя матки.

Переваги придбання маркеру для мітки маток в єБджоли

В онлайн маркетплейсі представлені товари для мічення маток за доступними цінами, які можна замовити з доставкою та інші населені пункти України. Співпрацюючи з компанією, власник отримує велику кількість переваг:

  • Виключно якісні компоненти для ведення бджолярства за розумними цінами.

  • Повна відповідність до державних та європейських стандартів якості.

  • Можливість онлайн підбору шляхом отримання онлайн консультацій.

Надійний пристрій для мічення маток можна легко носити з собою, а також зберігати у звичайних температурних умовах. Зазвичай одного маркеру хватає на 2-3 сезони, однак це залежить від технічних параметрів виробу. Зробити замовлення на вигідних умовах пропонується онлайн.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024