Купити штани бджоляра

Наявність якісного екіпірування для ведення бджільництва дозволяє гарантувати надійний захист пасічника від укусів комах та масових нападів. Професійні пасічники зазвичай використовують комплекти, до яких входить комбінезон, капелюх і рукавички, однак для невеликого обсягу можна купити деякі речі окремо з доставкою по Україні. В даній категорії інтернет маркетплейсу єБджоли наявна можливість замовити штани для бджоляра, які відправляються та інші населені пункти країни.

Характеристики та матеріали виготовлення захисних штанів пасічника

Екіпірування для захисту пасічника виготовляється з використанням щільних та екологічних матеріалів. Це необхідно, в першу чергу, для забезпечення максимального захисту від агресивних бджіл, що особливо проявляється під час перенесення маток. Кожного разу під час роботи з пасікою потрібно використовувати штани бджолярські, які дозволяють закрити шкіру повністю та не допустити потрапляння бджіл під одяг. Однак для отримання такого результату необхідно правильно обрати екіпірування, тому слід звернути увагу на декілька речей.

Як правильно вибрати пасічні штани та зробити замовлення

Грамотно вибрати бджільницькі брюки досить просто. Для цього достатньо враховувати наступні параметри:

  • Матеріал виготовлення. Окрім щільності слід звернути увагу на використання синтетичних компонентів. Бязь, синтепон та інші види сировини є затребуваними для здешевлення вартості.

  • Надійність фіксації. Крім застібок, потрібно впевнитись в наявності резинових вставок для недопущення укусів комах.

  • Розміри та відповідність. Пасічник має відчувати комфорт під час роботи з вуликами та іншим інвентарем.

Купити штани бджоляра пропонується з доставкою по Україні на вигідних умовах. Для оформлення замовлення достатньо вибрати категорії маркетплейсу єБджоли, а також розглянути переваги постачальника. За необхідності власнику пасіки буде організована додаткова консультація в режимі онлайн.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024