Купити сушарку 

Жодна пасіка не може обійтись без сушки для пилку. Процес просушування необхідний з метою збору якісного пилку, оскільки щойно зібрана сировина зазвичай має більше 70 відсотків води. Окрім цього, непідготовлена сировина є вкрай небезпечною для здоров'я, тому що в ній можуть розвиватись негативні бактерії. Висушування раніше здийснювалось власноруч і тривало довгий час, однак завдяки появі нових технологій – цей процес став швидшим та значно простішим. 

Особливості та переваги сушки для пилку 

Даний механізм створений з метою максимального висушування пилку до необхідного рівня. Середній відсоток має складати приблизно 6%, що вважається ідеальним показником для подальшої реалізації сировини. Як правило, стандартний пристрій працює приблизно 12 годин на 1 кг, що є досить швидким та комфортним процесом. Окрім цього, температура висушування не повинна бути більшою, ніж 40 градусів, оскільки існує вірогідність втрати корисних речовин. Прийнявши рішення купити сушарку, власник пасіки отримує такі переваги: 

  • Можливість використання в інтенсивному режимі. Підходить як для власної пасіки, так і комерційного використання в умовах заводу. 

  • Якісна сушка для пилку має ергономічну конструкцію, що дозволяє забезпечити її комфортне розміщення на пасіці. 

  • Ефективність використання. Немає потреби в тому, щоб додатково користуватись ручними приладами. 

Купити сушарку онлайн на єБджоли – вигідні умови

На платформі пропонується замовити сушку пилку за доступною ціною. Доставка обладнання та інвентарю здійснюється по всій території України, включаючи місто . Кожна одиниця товару проходить комплексний контроль перед реалізацією замовнику. Сушарка для пилку розробляється з використанням якісних, стійких та надійних матеріалів. Представлени гарантія на відповідний термін (в залежності від обраного виробника). 

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024