Купити ізолятори для маток

Продуктивність роботи бджіл залежить від активності та життєдіяльності маток. Для цього наявна необхідність у їх транспортуванні, тимчасовій ізоляції або інших маніпуляцій під час бджільництва. Ізолятор Міленіна – це надважливий інвентар, який потрібен мати власник великої пасіки. Конструкція відрізняється універсальністю, оскільки дозволяє виконати велику кількість завдань одночасно: від підсадки королеви до безпечного транспортування. В даній категорії маркетплейсу єБджоли є можливість купити кліточки для маток недорого з доставкою в Україні.

Функціональні особливості та характеристики кліточок для маток

Кліточка Тітова або інший інвентар дозволяє переносити не тільки матку, але й бджіл. Це дуже важливо, коли наявна потреба обслуговувати чи ремонтувати вулики, а також виконувати інші роботи на пасіці. При цьому конструкцію можна використовувати під час виведення маток за допомогою інкубатора. Клітини для маток розробляються з екологічних матеріалів, що повністю відповідають вимогам безпеки та ефективності бджільництва. Кожен виріб має велику кількість особливостей:

  • Розробка з різних компонентів. Для забезпечення довготривалості експлуатації може використовуватись залізо, деревина чи пластик.

  • На дні ізолятор для бджолиної матки обов'язково оснащується місцем для розміщення кормушки. Це необхідно з метою забезпечення життєдіяльності.

  • Доступність з точки зору цінової політики. Кліточка для бджолиних маток може бути реалізована з доставкою та інші міста недорого від виробника.

Чому важливо придбати кліточки для маток в маркетплейсі

Інвентар для для пересилки маток можна замовити прямо зараз, залишивши заявку в рамках маркетплейсу єБджоли. Компанія працює виключно з надійними представниками та постачальниками, що гарантують високу якість та продуктивність пристроїв.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024