Купити приманки для роїв

Процес роїння бджіл відбувається природнім шляхом, тому пасічнику важливо слідкувати за тим, аби комахи повертались до своїх домівок. Якщо не використовувати спеціальне обладнання для досягнення цієї мети, підвищується вірогідність втрати цілих сімей. Саме тому необхідно купити спеціальні приманки для роїв, а також препарати. Зробити замовлення недорого можливо в рамках маркетплейсу єБджоли. Доставка товарів здійснюється та по всій території України.

Особливості та переваги приманок для бджіл

Якісна приманка для бджіл дозволяє пасічнику зберегти цілісність комах та забезпечити нормальну роботу на пасіці. Особливо даний компонент необхідно використовувати в літній період, коли процес роїння є найбільш активним. З метою ефективної протидії та втрат рекомендується використати певний препарат для приманки роїв, який розроблений з використанням екологічних сполук. Вже здавна не потрібно виловлювати комах власноруч, тому слід звернути увагу на наступні переваги такого устаткування:

  • Можливість заманювання бджіл максимально безпечним способом. З цією метою попитом користується Апірой.

  • Полегшення прийому маток, а також зниження вірогідності проявів агресії. Унірой для досягнення максимальних результатів стане в пригоді.

  • Приманка для рою бджіл може бути використана для вилову в спеціалізовані місця простим способом без використання сторонніх інструментів.

На що слід звертати увагу при виборі приманок для роїв

Приманка для бджолиного рою може бути замовлена в рамках інтернет маркетплейсу єБджоли. Перед придбанням даного устаткування слід розглянути наступні параметри: склад препарату, відсутність шкідливих речовин, назва та об’єм. Важливо звернути увагу на товари від відомих виробників, що представлені на сайті. Кожен препарат для залучення роїв має відповідати технічним показникам безпеки та відповідної якості для роботи на пасіці.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024