Купити вулик для пакетів

Трапляються випадки, коли пасічнику необхідно транспортувати бджолині сім'ї з одного місця в інше. Даний процес може викликати певні труднощі, якщо не використовувати відповідний інвентар високої якості. Перш ніж почати переміщення, бджоляру необхідно купити вулик для пакетів – незмінну річ, в яку тимчасово розміщуються комахи для подальшого транспортування. Такий тип вулику дозволяє комфортно, швидко та максимально безпечно здійснити переміщення бджіл з одного місця на інше в польових умовах. Купити інвентар недорого пропонується на маркетплейсі єБджоли з доставкою та інші населені пункти України.

Опис та головні характеристики вуликів для пакетів

Вулик для вирощування пакетів є простою конструкції, яка має зовнішній вигляд звичайного коробу. Для виробництва його компонентів зазвичай використовується картон, пінополістирол, залізо або інші синтетичні матеріали. Головною умовою для виробництва завжди має бути екологічна безпека, тому перед покупкою обладнання потрібно звертати на це увагу. Також перед придбанням рекомендовано враховувати наступні моменти:

  • Для отримання середнього рівня стійкості та перевезення невеликої кількості бджіл потрібно використати картонні або пластикові вулики.

  • Більш серйозні пасіки та великі сім'ї потребують тимчасове житло, яке зроблене з нержавіючої сталі.

  • Слід звертати увагу на розміри, наповнення, кількість відсіків та інші технічні параметри, що необхідні для правильного транспортування.

Покупка вуликів для пакетів онлайн – ключові переваги

Вулик пінополістирольний для вирощування пакетів дуже добре тримає тепло, а тому може використовуватись незалежно від природних чинників та умов. Купити високоякісний інвентар з доставкою за доступними цінами пропонується в категорії інтернет маркетплейсу єБджоли. Якщо буде потреба – покупець може отримати додаткову консультацію з приводу вибору товарів для ведення бджолярства.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024