Купити пастки для шкідників

Оси та шершні є дуже небезпечними комахами, що можуть мати негативний вплив не тільки на здоров'я людей, але й плідних бджіл. У зв'язку з цим необхідно подумати про наявність такого устаткування, як пастка для шершнів. Особливо це потрібно з наступом літнього часу, коли з'являється велика кількість шкідників. Деякі власники пасік намагаються використовувати народні методи боротьби, однак вони не завжди ефективні проти великої кількості шкідливих комах. Саме тому необхідно купити якісне обладнання в інтернет маркетплейсі єБджоли. Доставка товарів здійснюється по всій території України, включаючи м. та інші населені пункти.

Що являє собою пастка для шкідників: особливості

Типова пастка для ос є традиційною конструкцією невеликиї розмірів, до якої зазвичай додається спеціальний засіб. Існує велика кількість профілактичних або ефективних компонентів, які дозволяють досить швидко позбавитись від негативного впливу комах на будь-якій пасіці. Якщо оси та шершні прилітають до вулика щоб поїсти меду – рекомендовані пастки для шкідників механічного типу. Їх можна розмістити біля вуликів, аби захистити бджіл від негативних наслідків. Також можуть використовуватись наступні засоби, що додаються до пастки:

  • Готові спреї та концентрати. Хімічні сполуки та суміші інсектицидів мають відповідний вплив на шкідливих комах.

  • Дихлофос або аерозолі. Достатньо один раз нанести їх на поверхню вулика, аби отримати якісний та довготривалий ефект.

  • Феромонні пастки. Вважаються найкращими для тих, хто займається бджільництвом, оскільки не мають жодного негативного впливу на бджіл.

Переваги замовлення пастки для шкідників в інтернет маркетплейсі

Пастка для шкідників може бути різних розмірів, форм та матеріалів виготовлення. Звертаючись до інтернет маркетплейсу єБджоли, покупець має можливість самостійно вибрати устаткування для забезпечення нормального функціонування пасіки. За необхідності представники маркетплейсу допоможуть правильно вибрати товари для ведення бджільництва в онлайн режимі.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023