Купити маску для бджоляра

Обслуговування вуликів, заселення маток або проведення інших маніпуляцій – це важкі процеси, що потребують використання захисного інвентарю. Обов'язковими елементами індивідуального захисту є захисні маски для обличчя, котрі розробляються з використанням екологічних компонентів. Роль даного типу екіпірування полягає не тільки в закритті обличчя, але й захисті шиї та органів дихання від можливих укусів комах.

Які функції виконують захисні маски пасічника

Зазвичай маска захисна виконана з використанням металічних компонентів у вигляді кільця, що дозволяє забезпечити якісну та ефективну фіксацію. Це також гарантує відсутність контакту зі шкірою, що вкрай важливо для комфортного виконання робіт. Всі маски захисні виконані з гіпоалергенних матеріалів та повністю відповідають встановленим стандартам. При цьому кожен виріб виконує ряд важливих функцій:

  • Забезпечує надійний захист від пилку та інших шкідливих речовин. Дані захисні маски є універсальними, тому їх можна використовувати не тільки з метою ведення бджільництва.

  • Покращує видимість за рахунок захисту від ультрафіолету. Завдяки відповідним особливостям конструкції кожен пасічник може ефективно працювати в польових умовах.

  • Гарантує надійний захист від укусів та потрапляння комах до шкіри. Якісна захисна маска для обличчя є абсолютно безпечною з точки зору екологічності, тому підходить для будь-яких умов.

Лицьові маски пасічника: переваги та замовлення з доставкою

Сітка до капелюха одягається дуже просто за рахунок резинових чи інших видів фіксуючих компонентів. Головна перевага полягає у надійності та стійкості до вітру, температурних чи інших перепадів. Сітка захисна на голову надає оптимальний рівень вентиляції, тому дихальні шляхи робітника завжди будуть у безпеці. Маска захисна для обличчя від бджіл реалізується недорого в рамках маркетплейсу єБджоли. Доставка товарів здійснюється та інші населені пункти України відповідно до умов кур’єрських компаній.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024