Купити підставки під вулики

Встановлення вулика потребує використання додаткових підставок для забезпечення стійкості та стабільності конструкції в різних кліматичних умовах. Звичайно, деякі пасічники намагаються виготовити конструкцію власноруч, але така робота потребує значного досвіду та багато часу. Найкраще рішення – це купити підставки під вулики недорого в рамках інтернет маркетплейсу єБджоли. Доставка товарів високої якості здійснюється та інші населені пункти України відповідно до тарифів кур’єрських компаній.

На що потрібно звернути увагу перед покупкою підставки під вулик

Підставка під вулик має бути підібрана таким чином, щоб гарантувати безпеку функціонування пасіки. Найкращим рішенням для організації стануть конструкції з металу, оскільки даний матеріал є найбільш стійким та може гарантувати надійність за умови температурних перепадів. Перш ніж придбати додатковий інвентар для ведення господарства, слід також звернути увагу на наступні параметри:

  • Максимально допустима вага. В залежності від матеріалів виробництва вулику підбирається й підставка. Більш легкі конструкції потребують відповідних пристроїв з невеликою вагою, тому цей параметр має бути враховано.

  • Конфігурація, форма та габаритні розміри. Висота, ширина та довжина мають бути враховані в першу чергу, адже модифікації вуликів бувають різними.

  • Тип та наявність додаткових корпусів. Підставка пасічна може бути виготовлена з модифікованих матеріалів для багато структурних пасік.

Переваги замовлення підставок під вулики на сайті онлайн

На сайті єБджоли представлена велика кількість виробників та постачальників, які пропонують товари та інвентар для ведення бджолярства за доступними цінами. В даній категорії наявна пасічна підставка – незамінний аксесуар для безпечного господарства. Отримати товар можна з доставкою, залишаючи заявку онлайн на маркетплейсі.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024