Купити декристалізатор меду 

Перехід меду з рідкого в напівтвердий стан зазвичай здійснюється природним способом. Даний процес називається кристалізацією, однак багато пасічників з метою продажу намагаються його пролонгувати. Для максимально ефективного збереження меду в рідкому стані та досягнення відповідного товарного вигляду варто використати декристалізатор меду. Принцип роботи даного пристрою полягає в нагріві меду до необхідних температур з метою недопущення перетворення сировини з одного стану в інший. 

Декристалізатори меду – важливі помічники пасічника

Декристалізація меду – це надважливий процес, що потребує невелику кількість часу. Вирішити завдання зі збереження рідкого стану без даного пристрою майже неможливо. Від початку кристалізації до її завершення може пройти декілька тижнів, тому власнику пасіки або продавцю слід заздалегідь подумати, щоб купити Декрісталлізатори меду недорого з доставкою та інші населені пункти України. Обладнання відрізняються один від іншого в плані складу, матеріалу виготовлення, а також потужності. Окрім цього, під час нагріву слід подумати про втрати корисних речовин. 

Як правильно вибрати декристалізатор меду 

Представники маркетплейсу єБджоли пропонують звернути увагу на наступні фактори підбору: 

  • Наявність додаткових компонентів. Шафа для декристалізації, збільшена ємність, форма та інші параметри – все це необхідно враховувати. 

  • Максимальна та мінімальна температура нагріву. Цей фактор важливий для кожного пасічника. 

  • Виробник та цінова політика. Також слід звернути увагу на наявність терморегулятору та інших цифрових приладів. 

Замовити Декрісталлізатори самостійно з доставкою – досить просто. Для цього достатньо перейти на маркетплейс єБджоли, знайти відповідну категорію та товар. Процес підбору займає всього кілька хвилин, а доставка обладнання здійснюється за умовами кур’єрських компаній.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024