Купити одяг для бджоляра

Для безпечної та ефективної роботи з пасікою необхідно мати спеціальний одяг. Костюм пасічника потрібен для того, щоб захиститись від укусів комах, які можуть мати певні негативні наслідки для здоров'я людини. Якщо не використовувати цей інвентар, власник може отримати й інші проблеми у вигляді постійного заважання працювати. Дуже важливо правильно підібрати костюм бджоляра, тому що на ринку представлена велика кількість різновидів та виробників. В категоріях маркетплейсу єБджоли представлена велика кількість товарів даного типу, що реалізуються з доставкою по всій території України.

Різновиди одягу для ведення бджолярства

Варто виділити два основних види одягу для пасічника. До першого відносяться цільні вироби у вигляді комбінезонів, що мають більше захисних функцій. Другий тип – це, зазвичай, куртка пасічника та брюки, які також виконують протекційну роль. При цьому важливо використовувати додатково маску з каскою та перчатки. Деякі комбінезони вже продаються з цими аксесуарами, однак майже в кожному випадку потрібно купувати їх окремо. Перш ніж купити одяг пасічника та інших населених пунктах недорого, слід розглянути основні критерії підбору:

  1. Одяг має бути розміщений далеко від шкіри людини, Це дозволить гарантувати відсутність доступу до захищених місць та захист від бджолиних укусів.

  2. Матеріали виготовлення. Інвентар має бути виготовлений таким чином, щоб гарантувати високий рівень вентиляції. Це особливо важливо під час температурних перепадів та жаркої погоди.

  3. Рекомендується костюм пасічника купити з використанням синтетичних тканин. Вони є абсолютно безпечними з екологічної точки зору та легко піддаються пранню.

Чому краще купити костюм пасічника з доставкою онлайн

Замовити комбінезон бджоляра краще в інтернет маркетплейсі єБджоли, тому що компанія співпрацює з перевіреними та надійними постачальниками. Кожен одяг бджоляра, що представлений в категорії, повністю відповідає держстандартам та вимогам спеціаліста. Товари реалізуються тільки після ретельної перевірки та мають гарантію на певний термін від виробника. Є можливість купити костюм для пасічника за розумною ціною.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024