Купити годівниці та корм

В різних інтернет магазинах представлена велика кількість годівничок: від великих форм до мініатюрних конструкцій, які можна використовувати навіть в польових умовах. Однак якщо власнику необхідна якісна кормушка для бджіл – рекомендується розглянути основні різновиди та технічні параметри такого устаткування. Годівнички зазвичай поділяються на внутрішні та зовнішні. Перший тип встановлюється в середину вулику, а другий – відповідно, зовні. Вибір на користь певної кормушки для бджіл залежить від задач, які потрібно вирішити годувальнику.

Особливості та переваги годівниць

Обов'язковим устаткуванням для ведення пасічного господарства є поїлка для бджіл. Існує велика кількість матеріалів, з яких розробляються конструкції. Найбільш затребуваними є дерево та пластик, оскільки їх переваги полягають у екологічній безпеці та універсальності експлуатації. Деякі годівниці для бджіл можуть закріплюватись на стелю вулику, а також на поверхню рамок. Інші різновиди підвішуються, що гарантує найпростіший спосіб годування.

Як правильно вибрати корм для бджолиних годівничок з доставкою

Перш ніж вибрати якісні поїлки для бджіл та впевнитись у тому, що годівниця відповідає вимогам, необхідно звернути увагу на такі параметри:

  • Використання екологічних компонентів під час виробництва. Якщо мати справу з пластиком, рекомендовано впевнитись у відсутності шкідливих речовин.

  • Поїлки та кормушки для бджіл купити варто тільки від надійного виробника. На платформі єБджоли представлений великий вибір перевірених компаній.

  • Кожна годівниця для бджіл потрібна відповідати методам годування (від короткочасного до постійного).

Вигідно купити кормушку для бджіл пропонується з доставкою та інші населені пункти України. Підбір конструкцій та устаткування здійснюється виходячи з вимог, які ставить власник пасіки. Також в категоріях маркетплейсу наявний корм для бджіл і харчові добавки, які будуть підтримувати енергетичну активність бджолиних сімей. Наявна можливість придбати товари Апіінверт або Апіфонда за розумними цінами.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024