Купити сітку для вуликів

Гарантій безпеки життєдіяльності бджіл під час ведення господарства – важливий фактор, який необхідно враховувати на постійній основі. В першу чергу при організації пасіки власнику слід подумати про провітрювання вулику, що дозволить уникнути появу грибку та інших негативних наслідків. Висока вологість або відсутність повітря може призвести до швидкої загибелі бджіл, тому рекомендована якісна сітка для вуликів. Зазвичай вона встановлюється на дно вулику для максимального ефекту та контролю за життєдіяльністю комах.

Навіщо необхідна сітка: різновиди та особливості

Головна перевага сітки для вулику полягає в природньому озонуванні внутрішнього оздоблення. В результаті правильного підбору та встановлення вдастся зберегти здоров'я комах, а головне – їх спроможність до вироблення меду. Кожна сітка просічно витяжна має бути виготовлена з використанням екологічних матеріалів. Також перед придбанням товару рекомендовано розглянути відповідність наступним характеристикам:

  • Сітка має бути виготовлена з використанням якісного металу або проволоки. Не слід використовувати пластикове устаткування, оскільки рівень стійкості та надійності є вкрай низьким.

  • Розмір вентиляційний не повинен перевищувати 4 мм. Якщо даний показник буде збільшено, комахи можуть вилетіти з вулику. Однак виробники розробляють модифікації відповідно до вимог кожної пасіки.

  • Додатково матеріал повинен мати оцинковане покриття, щоб забезпечити довготривалість та надійність експлуатації. В продажу існують також тканинні сітки, що користуються попитом на великих господарствах.

Придбання сітки для вулика онлайн: основні переваги

Металічна сітка найкращим чином забезпечує провітрювання для вулика, тому її варто купити недорого в рамках інтернет маркетплейсу єБджоли. Доставка товарів здійснюється та інші населені пункти України. За необхідності сітка для вулика може бути підібрана в залежності від індивідуальних вимог власника пасіки.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023