Інвентар для виведення маток

Самостійно відібрати матку зі стільника без використання спеціальних інструментів неможливо. Відбір маток – це процес, що необхідний з метою тимчасової ізоляції або переселення “королев”. Час від часу пасічнику потрібно виконувати таку роботу для забезпечення продуктивності функціонування господарства. З цією метою існують різні типи інвентарю – як механічні, так і з використанням інноваційних технологій. Звертаючись до інтернет маркетплейсу єБджоли, покупець зможе купити маткоуловлювачі недорого з доставкою по всій Україні.

Матеріали виробництва та інші характеристики маткоуловлювачів

Пристрій для відловлення маток зазвичай розробляється з використанням пластику. Він має ергономічну структуру та відповідну форму, яка дозволяє максимально швидко та легко виконати завдання. Головна особливість інструменту полягає в тому, що пасічник має можливість деякий час утримувати матку всередині пристрою. Це дозволяє виконувати інші важливі роботи під час тимчасової ізоляції. Матеріал виробництва обов'язково має прозору структуру, щоб пасічник міг на постійній основі вести спостереження за “королевою”. Крім цього, пристрій для мічення маток має наступні переваги:

  • Легкість використання. Навіть новачок в сфері бджолярства може швидко розібратись у особливостях користування пристроєм.

  • Екологічність. Матеріал не виділяє шкідливих речовин, тому немає негативного впливу на бджіл та навколишнє середовище.

  • Велика кількість виробників, форм та типів. Існує можливість вибрати маткоуловлювач в залежності від індивідуальних вимог пасічника.

Інвентар для відбору маток: замовлення онлайн з доставкою

Замовити якісний маткоуловлювач рекомендовано з доставкою та інші міста і села країни. Перед покупкою інвентарю достатньо лише вивчити опис та технічні характеристики. Крім того, наявна можливість надання додаткових онлайн консультацій в рамках інтернет маркетплейсу єБджоли.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024