Купити димарі для бджіл

Важливе місце в інвентарі кожного бджоляра займає димар пасічний. Даний інструмент є необхідним, якщо є потреба оглянути вулики чи зробити певні маніпуляції для обслуговування. Устаткування дозволяє знизити вірогідність нападу комах на пасічника, оскільки бджоли можуть агресивно ставитись до кожного, хто буде намагатись потрапити до їх домівки. Комахи природно сприймають дим агресивно, тому такий підхід дозволяє значно притупити агресію та отримати доступ до вуликів більш безпечно. Придбати якісні димарі недорого з доставкою в Україні пропонує маркетплейс єБджоли.

Головні особливості димарів для бджіл

Димарі для бджіл мають бути заряджені грамотно, та мати відповідну кількістю диму для притуплення агресії комах. Саме тому важливо грамотно вибрати устаткування, аби мати безпечний доступ до вулику. Для більш якісного та довгого тління зазвичай бджолярі використовують деревину та невеликі тріски. Ці матеріали не мають негативного впливу на комах, при цьому швидко їх відлякують, знижуючи рівень агресії до сторонніх. Використовується дуб або ясен в якості заправки, при цьому сировина може бути додатково оброблена.

Як вибрати якісний димар та на що звернути увагу перед замовленням

В першу чергу димар для бджіл має повністю задовольняти потреби власника пасіки та мати відповідну конструкції. Традиційно дане обладнання складається з наступних компонентів:

  • Циліндри з металу, що мають однакові або різні діаметри (зазвичай у кількості 2 шт).

  • Решітка для забезпечення надійного захисту від шкідливих речовин.

  • Якісний корпус з металу, що дозволяє гарантувати довготривалість використання.

В інтернет маркетплейсі єБджоли пропонується купити пасічний димар недорого з доставкою та інші населені пункти. На платформі представлені перевірені постачальники та бренди товарів для якісного ведення бджільництва.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024