Купити сапетку

Серед великої кількості варіантів незбірного житла для бджолиних сімей відрізняється сапетка. Зазвичай вона розроблена з використанням природних матеріалів, які пресуються та отримують відповідну форму за допомогою станків. Нерідко подібні вулики обробляються глиною для більш стійкого ефекту, однак сучасні бджолярі купують вже готові рішення з екологічно безпечних синтетичних компонентів. В категоріях маркетплейсу єБджоли можна недорого купити вулики солом'яні з доставкою та інші населені пункти України.

Переваги та особливості вуликів з використанням соломи

Головною позитивною стороною вважається екологічність. Оскільки солома є природним матеріалом, пасічник может бути впевненим у хорошій життєдіяльності бджіл. Окрім цього, даний компонент відрізняється стійкістю до погодних умов, при цьому вулик додатково обробляється за допомогою інших матеріалів. Здебільшого для розробки використовуються методи пресування, що дозволяють створити стійку та надійну форму. Є можливість замовлення як прямокутних, так і інших типів конструкцій – в залежності від намірів бджоляра та особливостей пасіки.

Чому вигідно придбати солом'яні вулики в онлайн маркетплейсі

Вулики з соломи користуються попитом в широтах, де відсутні суворі зими, однак за допомогою додаткової обробки їх можна встановлювати в Україні. Замовляючи товари в інтернет маркетплейсі єБджоли, власник отримує наступні переваги:

  • Співробітництво з надійними постачальниками європейського та українського рівнів.

  • Низька ціна у порівнянні з будь-якими інтернет магазинами.

  • Можливість отримати допомогу у підборі на безкоштовній основі.

Підібрати якісний солом’яний вулик відповідно до розмірів можна в режимі онлайн. Доставка інвентарю здійснюється кур’єрськими компаніями та тарифікується відповідно до їх вимог.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2024