Інвентар для переробки забрусу

Виробництво меду у великих масштабах потребує використання інноваційних технологій та відповідного інвентарю. Один із найважливіших процесів – це переробка забрусу, яка не може здійснюватись ручним способом. З цією метою рекомендовано купити спеціалізоване обладнання, звернувшись до макретплейсу єБджоли. Існує можливість придбання пристроїв у вигляді шнеків, станків чи екструдерів – в залежності від уподобань та потреб власника пасіки. Доставка товарів здійснюється шляхом курєрських компаній та інші населені пункти України.

Пресс, станок та екструдер: навіщо потрібне обладнання

Якісне устаткування для переробки забруса дозволяє забезпечити ефективне розділення воску та меду. З цією метою варто використати прес для віджимання забрусу. Даний пристрій також дозволяє значно спростити процес відкачування та збору меду на підприємствах, однак навряд чи він стане в нагоді власнику невеликої пасіки. Якщо необхідно забезпечити електричний або механічний віджим – рекомендовано купити екструдер для забрусу. Окрім цього, існують спеціалізовані машини, що функціонують протягом тривалого часу за рахунок електричних двигунів. Мова йде про верстат для віджиму забрусу, що реалізується за вигідною ціною.

Переваги придбання устаткування для переробки забрусу онлайн

Звертаючись до маркетплейсу єБджоли, власник підприємства у сфері бджолярства може придбати будь-яке обладнання за доступний бюджет. Покупець отримує наступні переваги:

  • Високоякісні та перевірені товари від виробників. На сайті представлені виключно найкращі представники брендів, що розробляють товари для бджільництва та інвентар.

  • Лояльні ціни. Доступна вартість товарів стала можливою завдяки тому, що власник купує продукцію від виробника без великої кількості посередників.

  • Великий вибір компонентів та комплектуючих. В категоріях сайту можна знайти інвентар та інструменти з доставкою, скориставшись формою пошуку. Це значно пришвидшує процес.

За необхідності представники маркетплейсу допоможуть знайти екструдер для віджимання забрусу або інший інвентар та обладнання без передплат. Підбір здійснюється за рахунок індивідуальних особливостей, технічних параметрів та побажань замовника.

subscriptionБудьте в курсі новин, знижок, акцій та спец. пропозицій
Всі права захищені "єБджоли" © 2023